سایت شخصی بابک بدریان

Official Website of Babak Badrian

سلام دوستان عزیزم

از نام بلاگ مشخصه. اسمم بابک بدریان هست.

به دنیا اومده اصفهان و صادره هم از اصفهان. البته پدر مادرم هر کدوم 3-4 تا ریشه دارند و در کل ایران رو یه دور کامل زدن و منم از همه جا یه ریشه ای دارم اما بیشتر همون اصفهانه.

متولد دهه نسل سوخته م ، دهه 60 سال 69

یکی از بزرگترین شانسهای زندگیم اسمم هست. بابک

خیلی خوشحالم از اینکه پدر مادرم اسمم رو بابک گذاشتند و امروز اسمم بابکه. باهاش حال می کنم و فکر نمی کنم اسم قشنگتری از این باشه. از این بابت خدا رو شکر می کنم.

رشته تحصیلیم هم برق گرایش الکترونیک. باز اینم یکی از شانسهای بزرگ زندگیم بوده و هست. شانسی که خودم توش نقشی نداشتم و به توصیه و اجبار دیگران رفتم این رشته و امروز ازش سپاسگزارم.

کاردانی رو دولتی تهران خوندم و 2-3 سال تهران زندگی کردم. کارشناسی هم آزاد نجف آباد خوندم که این دوره رو نقطه عطف و تحول زندگیم و خوش ترین دوران زندگیم می دونم.

علاقه مندیم توی زندگی فیلم و سینماست. هیچ چیزی نمی تونه به اندازه یه فیلم خوب حال منو خوب کنه. سینما هم زیاد میرم معمولا ماهی 2 بار و عادت دارم فیلمای خوب رو 2-3 بار توی سینما می بینم.

اما تلویزیون اصلا تماشا نمی کنم. شاید باورش مشکل باشه در هفته 1 یا 2 ساعت اونم تصادفی تی وی ببینم.

کلا آدم اینترنتی هستم و روزانه 4-5 ساعت رو متاسفانه حتما آنلاین میشم. حدود 5-6 ساله ناخواسته و بنا به تقدیر سر کارم خورد به اینترنت و به زندگی من گره خورد و در طول این سالها دریچه اصلی زندگیم بوده. ناخواسته و به اجبار رفتم تو کار طراحی وب سایت و برنامه نویسی تحت وب و باز به حسب اجبار یه چیزایی در این زمینه یاد گرفتم و یه کارایی هم انجام میدم.

علاقه مندی دیگرم انگلیسیه. زبان انگلیسی. خانواده پدریم از قدیم همه انگلیسی مون خوب بود و برامون مهم بود. از زمانی که پدربزرگم توی ارتش مترجم افسرهای آمریکایی بوده. توی مدرسه بهترین درسم زبان بود و همیشه بدون رقیب نفر اول ساعتهای انگلیسی کلاسمون بودم. واقعا باهاش حال می کنم و لذت می برم عاشقشم

علاقه مندی دومم بسکتبال بود. خیلی دوستش داشتم و واقعا هم استعداد داشتم در روزهای نوجووانی اما مشوقی نداشتم خودم هم اون زمان بچه بودم عقلم که نمی کشید ، ولش کردم و امروز افسوسش رو می خورم. حرفه ای بسکتبال بازی میکردم و باشگاه می رفتم که متاسفانه ولش کردم.

شخصیتم معمولا متغییره. البته معمولا آدم شوخی هستم اما ناغافل هم از کوره در میرم و حرفایی بدی می زنم. خدا رو شکر اصلا مغرور نیستم. بر عکس اطرافیانم اصلا غرور ندارم. سوال زیاد می پرسم. کلا توی صحبتهام با هر موضوعی و هر کسی همیشه سوال زیاد می کنم بعضی وقتا طرفم اگه خیلی اوا خواهر باشه خسته میشه. روابط اجتماعیم خوبه و به خصوص افرادی که بهم دور تر هستند. دوری و دوستی دقیقا راجب من صدق می کنه

کاملا آدم درصدی هستم. هر حرفی بخوام بزنم با درصد و نسبیت میگم و جزء نوادره که حرفی رو با قاطعیت یا سفید و سیاه بزنم. توی این دنیا هم همه چیز نسبیه و هیچ چیزی مطلق نیست

شخصیتم زیاد متغییره. مقداریش ناخودآگاه هست مقداریش هم دست خودمه. به هر حال انسان هستیم و انسان باید در حال تغییر باشه

از بچگی و نوجوانی زیاد اهل فیلم دیدن بودن. اینم یه ارث خانوادگی که به خانواده مادرم و دایی هام کشیده شدم که از بابتش خیلی خوشحالم. بیشتر از اینکه بیرون و توی اجتماع باشم فیلم میدیدم

برای امروز فعلا بسه تا ببینیم چی پیش میاد

مرسی دوستون دارم

مشترک خبرنامه شوید

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

هپی نیو یر 2017

در کلام اول سال نوی میلادی رو به خودم و ...

غلط گیری املایی اتوم

نرم افزار ورد (Microsoft Office Word) این قابلیت رو داره ...

زمان بندی ترم های تح

بیشتر دانشگاهها و کالج های کانادا از اوایل سپتامبر (یعنی ...

انواع فوق لیسانس به

علی رغم اینکه در زبان فارسی فقط کارشناسی ارشد یا ...

ذات انسانی پست است

هفته پیش فیلم Dogville رو دیدم و تقریبا همزمان باهاش ...

ما دو تا کار روی این

نقل قول از سریال Shameless فصل 6 قسمت 6. دقیقه ...

درسهایی که از سریال

در این پست نقد کلی راجب سریال Shameless می کنم ...

واقعا هیچ چیز به اند

این موضوع رو برای اولین بار در فیلم The other ...

قیصر یا فروشنده؟ کدا

این روزها فیلم فروشنده اصغر فرهادی اکران هست درست همانند ...

تجربه و چالش من از ک

همه مشکل از اونجا شروع شد که سایت محبوب دانلود ...

بروز رسانی های تویتر

No public Twitter messages.

حامیان