قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / اجتماعی / مرده پرستی ایرانیها: هادی نوروزی

مرده پرستی ایرانیها: هادی نوروزی

No votes yet.
Please wait...

تا روز قبل فوتش من اصلا نمی دونستم عضو کدوم تیمه. اصلا بازیکن درجه یک هم نبوده. تا روز قبلش هوادارها بازیکن های پرسپولیس رو بی غیرت بی غیرت صدا می کردند. اما به محض اینکه هادی نوروزی سکته می کنه و فوت می کنه میشه اسطوره باشگاه و فوتبال کشور !!!

واقعا چه فرهنگ ذلیل و بدبختیه که داریم؟ که چی؟ یعنی مرده نوروزی از زنده اش با ارزش تر بوده؟

بچه هادی رو (هانی نوروزی) اوردند وسط بازی و جلوی دوربین که چی؟ جز برای خودنمایی و تظاهر؟ اگر بچه اش انقدر باارزش بوده که چرا تا قبل مرگش نمی اوردنش وسط بازی؟ اگر الان باارزش شده، پس واقعا مرگ در فرهنگ ما باعث باارزش شدن انسانها میشه …

بچه رو اوردند وسط بازی و وقت کلی انسان زنده رو تلف کردند. واقعا چرا و به چه جراتی ما ارزش مرده ها رو بیشتر از زنده ها می دونیم؟

همین الان این همه فوتبالیست ورزشکار هست که بی شمار مشکل دارند اما هیچ کس اصلا کاری نداره. اما به محض مردن یکی شون داد و گریه همه در میاد.

آدما رو تا زنده هستند باید براشون کاری کرد. اگر زندن و کاری بهشون نداشته باشی و برای مرگشون کاری کنی، یعنی فقط برای تظاهر و از بدبختی خودته که انجام میدی. دقیقا عین فرهنگ عامه ما …

No votes yet.
Please wait...

درباره ی Babak Badrian

بابک هستم متولد فروردین 69 فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک و قصد مهاجرت برای ادامه تحصیل در آینده نزدیک دارم. علاقه مند به فیلم و سینما، ورزش بدنسازی و بسکتبال، سیاست و جامعه شناسی، همچنین در زمینه های زبان انگلیسی، برنامه نویسی و طراحی وب سایت ، تعمیر سخت افزار و پرینتر هم تخصص دارم. سعی می کنم در این وبسایت درباره موضوعاتی که علاقه یا تخصص دارم برای خودم و دیگران بنویسم. امیدوارم مفید واقع شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.