وبسایت شخصی بابک بدریان

گروه پالت

معرفی گروه پالت (Pallett)

برای خودم سورپرایز بود وقتی فهمیدم چقدر از کارهای این گروه پالت (Pallett) خوشم میاد.

جالبه سبک شون بین سنتی و کلاسیک هست.

گروهی بسیار بی ادعا و بی حاشیه، بدون زرق و برق. اما بسیار حرفه ای و خبره.

وقتی تصویر اجرای گروه را می بینید، می بینید چقدر اصیل و با شخصیت و حرفه ای هستند.

اصلا همین که با هومن سیدی کار کردند و هومن سیدی آنها را برای موسیقی فیلمش انتخاب کرده، نشان میده چقدر خاص هستند. دقیقا هم مثل خود هومن سیدی هستند جوان و دیوانه و خبره.

با اینکه گروه جوانی هستند اما بسیار سطح کارهاشون بالا هست. کارهاشون تماما خلاقانه است و خلاقیت های عجیبی دارند. ابدا مشابه شون رو در ایران ندیده بودم.

نکته خیلی عجیب و جالب اینه که من در طول این 10 سال اخیر، چندین بار کارهای این گروه رو شنیده بودم و مورد علاقه شدیدم بودند، اما گروه شان را نمی شناختم و فکر می کردم یک گروه رندوم هستند!

 

1- اولین بار کارشون رو حدود سال 90 در فیلم “ماهی و گربه” شنیدم. یادمه سال 90 اینا در سینما سوره این فیلم رو دیدم. فیلم خوبی بود، اما خوب یادمه موسیقی متنش از خود فیلم قوی تر بود و اصلا موسیقیش من رو جذب کرد. هم موسیقی متنش و هم موسیقی پایانیش. اون روزها که این گروه رو ابدا نمی شناختم، امروز فهمیدم که بودند.

2- بازم خیلی جالبه. آهنگ “هزارتا قصه” هم کار این گروه بود. خوب یادمه زمان سربازی که افسرده هم بودم، روی گوشیم آهنگ شون رو داشتم و چقدر هم این رو دوست داشتم و آهنگ خونه مادربزرگه رو باهاش حفظ کردم چون بهم روحیه می داد.

3- چندی پیش هم که آهنگ “با من خیال کن” شان را یکی از دوستانم معرفی کرد و شنیدم دیدم واقعا زیبا بود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *