وبسایت شخصی بابک بدریان

فیلمهای محبوب من: مرد خانواده

اولین بار این فیلمو از تی وی ج.ا. دیدم که در این پست هم راجبش گفتم. خ فیلم مورد سلیقه منه هنوز هر چی نگاش می کنم برام جذابه و بهم انرژی میده.

خ هم جذابیت ظاهری داره و هم پیام و محتواش. این جز معدود فیلماییه که با دوبله عاشقشم و با دوبله بت و ملکه ذهن من شده.

همه بازیگرای این فیلم زیبا و خوش تیپ و خوش لباس و جذابن. نیکی کیج، تئو لئونی و موهای زیباش در این فیلم، هر 2 بچه شون، و دوستان خانوادگی شون و حتی دوستها و همکارهای نیکی همه خ جذاب و آمریکایی اصیلن. فیلم هم که در نیویورکه و اینم ی جذابیت دیگس. خونه ویلایی نیکی و تئو هم خ عالیه و مثل خ رویاهای من میمونه با اینکه توی حاشیه شهره.

 

پیام و محتوای فیلم هم بی نظیره و تفکر منو تغییر داد. ک شادی در زندگی داشتن شغل میلیونی و مدیر عامل بودن و ماشین و خونه فلان داشتن نیست، شاد بودن میتونه لذت داشتن یه خانواده خوب و شاد و سالم باشه. یه همسر خوب و زیبا و شاد و شیک و یه دختر خردسال و یه پسر نوزاد.

این فیلم پر از نشاطه. هر بار می بینمش پر از احساس خوب و انرژی مثبت میشم. شخصیتهای نیکی و تئو در این فیلم خ عالین. عاشق عشق بین این زن و شوهر و حتی عشق شون با بچه هاشونم.

اینا یه خانواده رویایی و بدون نقص و البته ساده ان که بدون تجملات شادن.

حسابی به نیکی حسودیم میشه و دوست دارم جای اون باشم که صبح بیدار بشم و کنارم همچین خانواده زیبا و شادی داشته باشم. خوش بحالت جک (نیکی کیج) با شانس خوبت.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *