وبسایت شخصی بابک بدریان

فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت

و بلاخره فصل 7 گیم آو ترونز آغاز شد!

پس از یک سال و نیم انتظار بلاخره فصل 7 سریال Game of Thrones آغاز شد آن هم طوفانی! پیشتر مژده آغاز فصل جدید این سریال رو داده بودم.

واقعا از 2-3 ماه اخیر رو روزشماری کردم که زودتر فصل هفتم گات شروع بشه. به خصوص که امسال، سریال با 4 ماه تاخیر نسبت به فصل های قبل شروع شد. هر سال اواسط فروردین فصل جدید گات ارائه می شد اما امسال برای فصل هفتم در اواخر تیرماه ارائه شد.

اما پس از انتظار طاقت فرسا بلاخره فصل هفتم آمد و قسمت اولش را تماشا کردم. طبق انتظار فوق العاده بود.

دلم واقعا برای سریال و تک تک کاراکترهاش تنگ شده بود. و الان احساس می کنم که به محبوب و عشق خودم رسیدم.

اما خدا رو صد هزار مرتبه شکر، سریال از نظر داستانی خیلی خوب و بر وفق مراد ما شروع شد که به این صورته:

1- جایگاه استارک ها واقعا محکم شده و آینده روشنی دارند. جان اسنو پادشاه محبوب شمال شده، خیلی عاق و با تدبیر است، و سانسا استارک هم حامی اوست و منطقی رفتار می کند. شمال در اتحاد به سر می برد.

2- لنسترها در ضعف شدید به سر می برند. سرسی لنستر در انزوا و ضعف مطلق به سر می بره و خاندانشون هم در معرض انقراض است. که از این بابت خوشحالیم و خداوند را سپاس می گوییم.

3- آریا استارک مجددا آریای دوست داشتنی مان شده و به اوج برگشته. مجددا عاشق و طرفدار او هستیم و به او افتخار می کنیم.

4- برن استارک هم به دیوار و نایتس واچ رسید و خوشحالیم.

5- سَم هم در مدرسه استادها به خوبی داره پیشرفت می کنه و نوید آینده روشن رو میده.

فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت

 

اما این قسمت، سکانس های بسیار جذاب و لذت بخشی هم داشت که بهشون اشاره می کنیم:

1- سکانس اول، کشتن خانواده فری توسط آریا استارک. بی نظیره این سکانس و آریا استارک فوق العاده جذاب شده. زمانی که میگه the North Remembers مو به تن آدم سیخ میشه. لحظه آخر که خانواده رو به قتل رسونده و داره سالن رو ترک می کنه، لبخند پیروزمندانه ای میزنه که نهایت لذت رو برامون داره.

2- جلسه لردهای شمال. عاشق جان اسنو هستیم و بهش افتخار می کنیم. نه فقط شجاع و صادق و پاکه، بلکه مدیر و پادشاه بسیار خوبی هم هست و همه تصمیماتش رو منطقی و حساب شده می گیره. لحظه ای که ند امبارک و آلیس کاراستارک (دو بچه لرد) رو صدا میزنه و سوگند وفاداری می خورند هم بی نهایت تاثیر گذاره.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

3 پاسخ به “و بلاخره فصل 7 گیم آو ترونز آغاز شد!”

 1. JONES FASTER نیم‌رخ
  JONES FASTER

  سلام پسرجان. به سریال و فیلم زیاد علاقه داری. البته من یک قسمت هم سریال تاج و تحت را نگاه نکردم. نه اینکه علاقه ندارم. وقت نکردم. هر گاه هم وقت داشتم امکانش نبود و هر وقت هر دو حالت بود حوصله نداشتم. برایم سخت است سریال نگاه کنم. اکثرأ قابل پیش بینی هستند. بگذریم. نکته ای در معرفی خودت نوشتی. اینکه در مورد چیزهایی پست میگذاری که علاقه داری و یا تخصص داری. معلوم است به سینما و ورزش علاقه داری. کم و بیش هم استفاده از نرم افزارها را بلد هستی. اما نگاهی به بخش سیاسی و اجتماعی تو انداختم. معلوم بود تخصصی نداری. علاقه خاصی هم در آن ندیدم. در مورد هر دو نمیتوان بی تفاوت بود. مسائل اجتماعی اکثرأ با موجی که در جامعه پیش میآید اکثرأ دنبال میشود و گاه سیاست آنرا راه میاندازد و برایم قابل فهم بود نوع پستهای سیاسی و اجتماعی تو. بهتر است بگویی اینجا همه چیز در هم صفحه خودت است. اما توصیه میکنم سراغ سیاست نروی. چیز کثیفی است. بهترینها هم در آن عوضی هستند. سالها سعی کردم از آن دوری کنم. یک بار اشتباه کردم زندگیم نابود شد. به همان سینما و ورزش بچسب. هوس سیاست نکن. چه بطور موج و چه علاقه. ننوشتم فردا با خودت لج کنی و مطلب سیاسی بنویسی. فقط چون بسیار این بخش از پستهایت ضعیف بود. و معلوم است صابون سیاست به تنت نخورده، خواستم بگویم بهتر است به همان چیزی که گفتی عمل کنی. یعنی غلاقه و تخصص و سیاست جزو آن نیست. بصورت موجی مطلب ننویس.

 2. arghavan نیم‌رخ
  arghavan

  lannister ha behtarin khandan budn … ensaf nist intori raje beheshun ghezavat she !!!! arya stark bazie fogholade mamuli va ta hududi masnuii dasht … jon snow ham ziadi kilisheyi bud … yani vaghan ? ba sersi intori sohbat nkonid !

  1. JONES FASTER نیم‌رخ
   JONES FASTER

   یک روز برایم یک اس ام اس آمد. تقریبأ 5 دقیقه شاید کمی کمتر طول کشید کشف الرمزش کنم و بتوانم مفهوم آنرا درک کنم. اس ام اس به زبان ترکی بود که با الفبای انگلیسی بجای فارسی یا مانند ترکیه بجای لاتین نوشته شده بود. اگر اسم فرستنده نبود و نمیدانستم ترک است. شاید نمیتوانستم مفهومش را درک کنم. بهتر است بجای نوشتن فارسی به انگلیسی اگر فونت فارسی داری فارسی تایپ کن. البته من هم گاهی اینکار را مثل شما از سر ناچاری و نداشتن فونت فارسی میکنم. به هر حال شانس با ما یار بود به زبانهای محلی نقد سریال ننوشتی. اما سریال من چون ندیدم اظهار نظر نمیکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *