سایت شخصی بابک بدریان

Official Website of Babak Badrian

چه خوش شد که به محسن رضایی رای ندادم

من تا همین امروز یکی از طرفدارن محسن رضایی بودم. ایشون در سالهای جنگ فرمانده کل سپاه پاسداران بوده و در سالهای اخیر هم دائما یکی از کاندیداها برای انتخابات ریاست جمهوری بوده از جمله سال 1392.

از سال 88 و در مناظراتش با احمدی نژاد از صحبتهاش  خیلی خوشم امد. صحبتهای بسیار منطقی و درباره اقتصاد.

اما برای انتخابات 92 که بسیار اخبار رو رصد می کردم و اعتقادم بسیار عمیق تر شد. به خصوص که من یکی از مخاطبین دائمی سایت تابناک بودم و هستم که متعلق به محسن رضایی هست.

به عقیده من در آن زمان، از بین 8 کاندیدای آن دوره تنها فردی که واقعا برنامه مشخص ارائه می داد همین محسن رضایی بود و حتی روحانی و عارف هم برنامه ای نمی دادند و همگی به جز رضایی صرفا حرفهای عرفانی و ادبیاتی می گفتند (به قول آقای غرضی).

رضایی برنامه هایی خوبی داشت از جمله حذف خدمت سربازی اجباری و تبدیل به سربازی حرفه ای که در جزئیات بسیار بدون نقص بود. و تغییر ساختارهای اقصادی کشور. صحبتهاش نشون می داد واقعا کار و تحقیق کرده درباره تصمیمهاش.

برای انتخابات 92 به نظرم شایسته ترین فرد از بین 8 کاندیدای موجود، محسن رضایی بود. که به خاطر جناح بندی و حمایت آقای خاتمی و اصلاح طلب ها، تصمیم گرفتم و به روحانی رای دادم. به عقده من در لحظه، شایسته ترین کاندید محسن رضایی بود اما کار درست این بود که به روحانی رای بدیم.

تا همین لحظه هم بر همین باور بودم که محسن رضایی فردی با حسن نیت و شایسته ای است.

اما متاسفانه در طول 1-2 سال گذشته هر چی خبر و سخنرانی از محسن رضایی می شنوم همش بر علیه کشور عربستان و کشورهای عربی و بعضا آمریکا صحبت می کنه. که امروز باز هم خبری دربارش علیه عربستان خوندم که دیگه خونم به جوش اومد و نظرم را درباره رضایی عوض کرد.

حقیقت اینه که در شرایط بحرانی امروز کشورمون، فرق یک سیاستمدار شریف و یک سیاستمدار نامرد را از این می توان تشخیص داد: سیاستمدار شریف به مهمترین دغدغه مردم که همان مشکلات اقتصادی و اشتغال است می پردازه، اما سیاستمداران نامرد و بی شرف به موضوعات سیاسی و اعتقادی که هیچ ارزشی هم ندارند می پردازند. از جمله علیه داعش و عربستان صحبت می کنند، یا علیه برجام صحبت می کنند.

 

امروز مطمئن شدم که روحانی گزینه بهتری نسبت به رضایی بود و هست و خوشحالم که به روحانی رای دادم. از محسن رضایی هم فعلا ناامید شدم تا ببینیم بعد چی پیش میاد …

مشترک خبرنامه شوید

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

هپی نیو یر 2017

در کلام اول سال نوی میلادی رو به خودم و ...

غلط گیری املایی اتوم

نرم افزار ورد (Microsoft Office Word) این قابلیت رو داره ...

زمان بندی ترم های تح

بیشتر دانشگاهها و کالج های کانادا از اوایل سپتامبر (یعنی ...

انواع فوق لیسانس به

علی رغم اینکه در زبان فارسی فقط کارشناسی ارشد یا ...

ذات انسانی پست است

هفته پیش فیلم Dogville رو دیدم و تقریبا همزمان باهاش ...

ما دو تا کار روی این

نقل قول از سریال Shameless فصل 6 قسمت 6. دقیقه ...

درسهایی که از سریال

در این پست نقد کلی راجب سریال Shameless می کنم ...

واقعا هیچ چیز به اند

این موضوع رو برای اولین بار در فیلم The other ...

قیصر یا فروشنده؟ کدا

این روزها فیلم فروشنده اصغر فرهادی اکران هست درست همانند ...

تجربه و چالش من از ک

همه مشکل از اونجا شروع شد که سایت محبوب دانلود ...

بروز رسانی های تویتر

No public Twitter messages.

حامیان